Velikost textu: AAA

Bydlení je starost, ale hlavně velká radost

Dům je tak trochu jako člověk – také vyžaduje péči a občas i léky. Jak jej udržet v dobré kondici? Jaké „pohlazení“ udělá dobře vaší zahrádce? Možná je tu však čas, kdy chcete svůj život a tedy i bydlení radikálně změnit – jak zařídit, aby to bylo jednoznačně k lepšímu? I bydlení pro seniory může být příjemné a pohodlné  Chcete pár rad pro hosty i hostitele?  Chcete s námi na návštěvu k lidem, které určitě znáte? Tak tam společně vstupme!

domy pro seniory

Hrádek nad Nisou bude mít svůj Senior Park

V Hrádku nad Nisou vrcholí dostavba bezbariérového bytového komplexu pro seniory. Jedná se již o třetí zařízení tohoto druhu v České republice, které buduje akciová společnost Senior Park. V lednu bylo zahájeno kolaudační řízení a slavnostní otevření je plánováno na duben 2011. Zájemci o bydlení si mohou byty rezervovat již nyní.

Více>>

ZAHRADA

Bylinky si pěstujte doma

Není nad čerstvé bylinky v kuchyni. Vůni i příjemné aroma máte hned kdykoliv po ruce. Čerstvé bylinky mají lepší chuť i vůni než sušené, ocení vás nejen gurmáni. Navíc květináč, který se zelená po celý rok, zapůsobí doma v kuchyni i jako zajímavá dekorace.

Více>>

dům

Dobrá adresa – „bydlíte.cz“

Honí se vám hlavou myšlenky o změně stávajícího bydlení? Chcete případně pomoci dětem, které už založily vlastní rodinu? Přejete jim, aby získaly kvalitní byt, ale zároveň je do budoucna netrápily hypotéky nebo jiné formy zadlužení? V tom případě pro vás máme tip – bydlíte.cz.

Více>>

Reklama

Bydlení

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama