Velikost textu: AAA

Reklama

55+ PRO VÁS

5.8.2011

Velká anketa o ceny!

Vyplňte jednoduchý dotazník a budete zařazeni do slosování o 5 kosmetických balíčků Bioderma.

více >>

55+ pro vás

21.2.2011

S úsměvem jde všechno líp

Našli jsme pro vás několik vtipů na téma stáří. Pokud znáte i vy nějaký, pošlete nám jej.

více >>

55+ pro vás

27.5.2010

Nový projekt Veselého seniora

Jmenuje se „Burza vzájemné pomoci“. Jejím cílem je pomáhat seniorům v situacích, kdy jim hrozí nepříjemný pocit osamění. Burzu nadačního fondu Veselý senior nám představí členka správní rady fondu Mgr. Eliška Klepalová.

více >>

55+ pro vás

15.4.2010

Soutěž o lákavé ceny

Pořídili jste si malou, chytrou „fotokrabičku“ nebo máte dokonce DSLR a rádi byste s ní uměli více než jen „cvak“ stylem pokus – omyl? Institut digitální fotografie IDIF a Restaurant Budweiser Budvar pro vás připravili soutěž! Vyhrajte poukaz na „Fotovýlet pro seniory aneb není to žádná věda!“ a další zajímavé ceny a seznamte se s novinkami v nabídce obou firem!

více >>

55+ pro vás

12.4.2010

Sportovní veletrh TENNIS ARENA FAIR 2010!

Dobrá zpráva nejen pro milovníky tenisu! Od pátku do neděle 16. – 18.4. 2010 se v Club Hotelu Praha v Průhonicích koná veletrh tenisového vybavení a raketových sportů TENNIS ARENA FAIR. Jeho organizátorem je společnost Czech Tennis Agency, která je rovněž vydavatelem tenisového magazínu Tennis Arena.

více >>

55+ pro vas

29.3.2010

Fotovýlet pro seniory

Fotografování digitálním aparátem je skvělý koníček, při němž věk není rozhodující. Kurz Fotovýlet pro seniory – aneb víme jak na to! je trošku odlišný od ostatních kurzů pořádaných Institutem digitální fotografie – chce vám především ukázat, na co se připravit a na co si dát pozor při fotografování v interiéru i exteriéru, v čem je specifika fotografování na horách, u moře nebo např. i u táboráku na zahradě.

více >>

55+ pro vás

24.2.2010

Hřejivá krása

Výstava „Krása, která hřeje“ zpřístupňuje v Muzeu města Brno na hradě Špilberk veřejnosti až do 16. května soubor gotických a renesančních kachlů z Moravy a Slezska. Reprezentativní expozice ukazuje proměnu a vývoj kamen, které plnily funkci praktickou i estetickou.

více >>

55+ pro vás

27.1.2010

Asertivitou proti stresu

Je mnoho cest, jak zlepšit kvalitu života. Jednou z nich je i asertivita, umění prosadit se a zároveň respektovat potřeby druhých.

více >>

55+ PRO VÁS

13.1.2010

Jak posílit sexuální vitalitu

Zveme vás na Zdravé vařeni podle feng shui s Radkou Hozmanovou tentokrát na téma Jak posílit sexuální vitalitu (ledviny, močový měchýř).

více >>

55+ pro vás

29.12.2009

Zpěv jako lék

Oznámila jste svým nejbližším, že končí doba, kdy jste snášela jejich nejapné poznámky na adresu vašeho zpěvu a jdete si splnit sen – prozpívat celý víkend? Pod vedením slavné Idy Kelarové? Děláte dobře, že nerespektujete hranice, které vytyčil někdo, kdo vás nezná…

více >>

55+ pro vás

15.12.2009

CD Český Honza – hvězdy čtou nejen vnoučatům

Nadační fond Veselý senior a společnost Radioservis právě vydávají CD osmi pohádek s názvem Český Honza. Pohádky nejenom pro svoje vnoučata přečetli přední čeští herci - Petr Kostka, Carmen Mayerová, Viktor Preiss, Jana Preissová, Růžena Merunková, Miloš Hlavica, Luděk Munzar a Jana Hlaváčová.

více >>

55+ pro vás

15.12.2009

Cibulkův kalendář pro pamětníky 2010

Aleš Cibulka je talentovaný moderátor a herec, ale především mladý muž, který ctí staré filmy. Má je rád, je schopen v nich nalézat inspiraci.

více >>

55+ pro vás

15.12.2009

Za domácím štěstím

Známá malířka a herečka a především originální a vnímavá osobnost Iva Hüttnerová vydala knihu Za domácím štěstím.

více >>

55+ Pro vás

18.11.2009

První dámy

Jedenáct žen, jedenáct osudů, jedenáct strhujících rozhovorů! Jako nikdy předtím nechávají nahlédnout do svého vnitřního světa a intimních zákoutí svých životů.

více >>

55+ Pro vás

18.11.2009

Provařte se ke zdraví

Recepty pro štíhlou linii a pro zdraví připravuje pro všechny, koho zajímá zdravá výživa, známý dietolog Vít Chaloupka.

více >>

55+ Pro vás

18.11.2009

Knížka o kráse a půvabu

Její úvod napsal cestovatel Jiří Hanzelka a podílelo se na ní trio autorek, z něhož jsou dvě kosmetičky – Olga Knoblochová, nestorka české kosmetiky, a její dcera Isabella Hančlová.

více >>

Tipy & akce

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama