Velikost textu: AAA

Reklama

inspirace

8.6.2010

Pozvěte vnoučata na piknik!

Možná je tím nápadem příjemně překvapíte. Procházka je klasika, výlety jsou také často na pořadu dne, smíchejte tedy všechno dohromady. Pobyt v přírodě, poznávání, legraci, nějakou tu soutěž, ale hlavně „piknikování“ ve voňavé trávě. Už při samotné přípravě na piknik budete určitě nadšení.

více >>

Inspirace

15.3.2010

Přírodní ochrana pokojovek

Také vaše pokojovky po zimě trápí molice, smutnice, puklice a jiné potvory? Hledáte způsob, jak jim pomoci, aniž byste si byt zamořili škodlivými chemickými přípravky? V tom případě se vydejte na přírodní cestu. Je sice o něco delší, ale určitě bezpečnější.

více >>

Inspirace

17.12.2009

Vánoční květomluva

Přinášíme pár námětů, jak rozšířit paletu vánoční dekorace – a ještě se za její pomocí něco šifrovaně dozvědět. Pokud jste nestihli natrhat větvičky ve stanovenou dobu a tudíž máte pocit marnosti, žádný problém – příští Vánoce chcete mít přece také hezké, nazdobené – a mnohoslibné…

více >>

Inspirace

18.11.2009

Co je to Feng Shui?

Feng shui je tradiční čínské učení staré vice než 3000 let zab‎ývající se pohybem energie v prostoru ve vztahu ke člověku. Tímto prostorem je míněn obytn‎ý‎ či pracovní prostor, ve kterém se člověk pohybuje.

více >>

Inspirace

3.12.2009

Upleťte svetřík pro kliky i koše…

Tak toto vás bude zaručeně bavit. Pokud jste pletací jehlice považovali už pouze za zastaralé náčiní „vyrábějící“ šály či ponožky, které by dneska vzala mládež na milost jen ztěží, máme pro vás bombu. Přesněji yarn bombing - bombardování pletením.

více >>

Inspirace

18.11.2009

Je vám smutno? Pořiďte si veselý bambus!

Lucky Bamboo, neboli veselý bambus, je v poslední době hodně oblíbenou dekorací. Objevuje se ve vázaných květinách. Ale nemusíte ho zahodit spolu s uvadlou kyticí. Můžete jej zkusit dál pěstovat jako dekoraci, která interiér vašeho bytu zpříjemní. Poradíme vám, jak na to.

více >>

Inspirace

18.11.2009

Pokojové květiny jako čističky

Teď, kdy kytky ze zahrádky a na balkoně patří na pár měsíců minulosti, zbývá nám jedna příjemná květinová jistota – pohled na rostliny v bytě. Ty ovšem nemají jen roli konejšivou, estetickou, ale některé z nich přímo léčí. Umí totiž účinně absorbovat případné škodlivé plyny, které se v pokoji, resp. bytě mohou vyskytovat.

více >>

Bydlení

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama