Velikost textu: AAA

Reklama

tenis & golf

25.6.2010

Bioderma na tenisovém turnaji 55+!

Společnost Bioderma se stala jedním z dárců cen pro vítěze tenisového turnaje 55+, který jsme pořádali spolu s Nadací Taťány Kuchařové v nádherném prostředí tenisového areálu v Poděbradech. Dárky potěšily, výkony přítomných hodnotíme jako skvělé. Těšíme se na další ročník!

více >>

tenis & golf

1.6.2010

Dražba tenisového zápasu s Taťánou Kuchařovou

Charitativní dražba tenisového zápasu s Taťánou Kuchařovou. Vyvolávací cena je 10 000Kč! Vydražte tenisový zápas s Taťánou Kuchařovou a podpořte Fond seniorů! Dražba probíhá od 24.5.2010 do 8.6.2010 - 24.00hod. Své nabídky do dražby posílejte na info@krasapomoci.cz Nabídka musí obsahovat nabízenou částku, jméno a příjmení, datum narození a kontaktní údaje – adresa, telefon, e-mail.

více >>

Tenis & Golf

18.11.2009

7 důvodů, proč začít hrát golf

Na penzi je skvělé, že konečně máme dostatek času na všechno, o čem jsme si dříve mohli nechat jenom zdát. Co třeba golf? Ještě před pár lety hřišť „pět a půl“, dnes jich máme osmdesát a za přijatelné ceny. Navíc stále akutněji potřebujeme nějaký pohyb. Golf je ideální. A důvodů je více!

více >>

Tenis & Golf

18.11.2009

Jak dát stáří smeč

Tenis patří k ideálním sportům 55+! Dá se hrát opravdu v každém věku. A je při něm i skvělá zábava. Hovořili jsme o něm s prezidentem seniorské sekce Českého tenisového svazu Ing. Ladislavem Vysockým (74).

více >>

Volný čas

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama