Velikost textu: AAA

Reklama

péče o chrup

7.7.2010

Nejen osvěta, ale i zábava

Srpnové zastávky Centra ústní hygieny pro seniory jsou spojené s koncertním turné Gizely Oňové, která je zároveň tváří značky Corega na Slovensku. Corega bus se během srpna objeví například v Bratislavě, Hlohovci nebo Ivance pri Dunaji.

více >>

Péče o chrup

4.3.2010

Coregabus 2010 vyjíždí!

I v letošním roce pro vás má společnost GlaxoSmithKline připravený projekt Corega Senioři. Je to dobrá zpráva pro všechny, kdo mají snímatelnou zubní náhradu! Ale nejen pro ně! Jen pro vaši představu – ve věku 55+ už 42% pacientů používá částečnou zubní náhradu, 16% celkovou.

více >>

Péče o chrup

4.2.2010

Ještěže byla objevena zubní pasta…

Tak zítra ráno si zkuste vyčistit zuby ( ne protézy!) práškem ze směsi popela z kopyt oslů, myrty, roztlučených skořápek vajec a pemzy. A žádný kartáček, prosím – prášek si nanesete prsty. Ano, prsty. Prostě – jako staří Egypťané tisíce let před našim letopočtem… Stejně, jako to po nich dělali Řekové i Římané, byť práškem poněkud jiného, nicméně dneska určitě stále ne moc přitažlivého složení…

více >>

Péče o chrup

18.11.2009

Nebojte se zubních náhrad!

Není k tomu nejmenší důvod. Život s novou, především celkovou zubní náhradou se dá bez problémů zvládnout. Musíte pouze přijmout jako fakt, že na jedné straně sice máte perfektní kompletní chrup, ale na straně druhé vás čeká i spousta změn. S novou náhradou je často třeba učit se znovu přesně mluvit a vyslovovat.

více >>

Péče o chrup

18.11.2009

Záludné afty pod protézou

Afty dokáží pořádně znepříjemnit život - komplikují situaci při jídle, ale i při pouhém mluvení. Objevují se často a přesnou příčinu jejich „zrodu“ se zatím nepodařilo odhalit, mohly by však souviset s poruchou imunity. Afty postihují téměř pětinu populace, nejčastěji mezi 20 - 40 rokem. A pokud se objeví pod zubní protézou, jsou mimořádně bolestivé.

více >>

Péče o chrup

18.11.2009

Třetí zuby nevyrostou…

Přiznejme si – bylo by příjemné spoléhat, že nám vyrostou třetí zuby, ale takovou naději nám zatím nedá nikdo. Mnohem jistější bude pořídit si, pokud už tedy nastal čas, kvalitní zubní náhradu. Jaké jsou druhy zubních náhrad?

více >>

Zdraví

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama