Velikost textu: AAA

Reklama

Po světě

16.3.2010

Jaká je Brusel?

Když se řekne Brusel, každý si představí šedivé město, zástupy evropských euroúředníků v kravatách a pověstného čurajícího chlapečka. Opak je pravdou! Brusel může nabídnout spoustu zajímavých atrakcí, belgických labužnických specialit i hodně architektonických památek.

více >>

Po světě

17.2.2010

Na Sardinii se žije dobře a dlouze

Víme o ostrově, kde žije nejvíce lidí nad sto let! Nejvíce na světě! Je to zejména vlivem příznivého klimatu? Je to zásluha dlouhých pláží s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do azurového moře? Nebo má snad rozhodující vliv gastronomie, která dává na čestné místo dobré vínko a výtečné sýry? Ze všeho něco – plus kultura, tradice, historie. Taková je totiž Sardinie.

více >>

Po světě

5.2.2010

Senioři na cestách

Oslavili již šedesáté narozeniny, většina z nich je v důchodu a mají dospělé děti. Přesto se ještě necítí staří a chtějí i nadále být aktivní a užívat si života. Právě tato skupina se stává v Evropě i v celém světě objektem zájmu poskytovatelů služeb cestovního ruchu.

více >>

Po světě

22.1.2010

Barcelona pro gurmány

Španělská autonomní oblast Katalánsko je známé zejména díky své architektonické perle, metropoli Barceloně. Nicméně žádný návštěvník by kvůli kráse Gaudíových budov neměl opomenout místní speciality. Například velice hustou čokoládu se sladkým skořicovým pečivem...

více >>

Po světě

18.11.2009

Svět cestování Elder hostels

Nejlépe si užívat života můžeme pár let po padesátce. Máme více času, méně starostí, děti jsou již samostatné. Konečně máme šanci cestovat do míst, o kterých jsme dosud jenom snili, že se „tam jednou podíváme“…!

více >>

Po světě

18.11.2009

Eurovíkendy – nezapomenutelné zážitky v zajímavých metropolích

Chcete si vyplnit přání z mládí a odjet na místa, o nichž jste jen snili, četli či slyšeli? Přitom ovšem nestojíte o klasické poznávací zájezdy a nechce se vám zatěžovat se s organizací pobytu? Ideální je pro vás Eurovíkend! Ať už v Paříži, Římě, Barceloně, Vídni či v jiné evropské metropoli.

více >>

Po světě

18.11.2009

Zájezdy ušité na míru 55+

Cestovní kanceláře vycházejí seniorům stále více vstříc. Pestrou nabídkou a hlavně citlivým přístupem k potřebám dříve narozených. Přinášíme vám několik tipů na letní zájezdy, vydat se můžete sami i s vnoučaty, na pláž i za poznáním. Nemusí to být hned teď, možná až za pár měsíců. Ale už nyní - Šťastnou cestu!

více >>

Po světě

18.11.2009

Vysoké i Nízké Tatry

Tatry patří k nejkrásnějším místům v Evropě. Ideální jsou i proto, že jejich krásu si vychutnáte v každém věku. Nakonec, užila si je i britská královna Alžběta! Ve svých dvaaosmdesáti zasvětila slovenským horám většinu času své podzimní zahraniční cesty a po svém návratu v BBC řekla, že to je jedno z mála míst, kde si opravdu odpočinula.

více >>

Cestování

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama