Velikost textu: AAA

Reklama

lázně

27.12.2010

Speciální nabídka hotelu Smetana pro seniory

Přemýšlíte kam vyrazit za relaxací, odpočinkem nebo léčbou pohybového a zažívacího ústrojí? Speciální nabídku lázeňských pobytů pro seniory pro Vás připravili v lázeňském hotelu Smetana Karlovy Vary, který je umístěn v klidném prostředí prvorepublikové vily se zahradou pouze 15 minut od centra Karlových Varů.

více >>

lázně

21.5.2010

Kam pro zdraví a pohodu?

Pokud byste naše lázně chtěli vyzkoušet na vlastní kůži, byl by to běh na dlouhou trať. V Čechách najdete celkem 34 lázní! Kromě tradičních léčebných pobytů nabízejí i relaxační, wellness či jinak zaměřené pobyty. Většina lázní nezapomíná ani na speciální seniorské nabídky.

více >>

Lázně

5.3.2010

Lázeňské kurzy pro diabetiky

Pacient diabetik se v péči o své zdraví soustředí především na dietu a s ní spojenou fyzickou aktivitu. Jeho nemoc ale vyžaduje daleko víc. Nevelké změny životního stylu totiž mohou výrazně ovlivnit četná kardiovaskulární a jiná rizika, jimiž je pacient s diabetem ohrožen (více na www.stopcukrovce.cz). Naše lázeňská střediska se proto rozhodla do svých aktivit zařadit i kurzy určené především pro pacienty - diabetiky.

více >>

Lázně

18.11.2009

Za zdravím do Jizerek

Jak posílit imunitu v zimním období? Energetickými koupelemi! Minerální voda hydrogenuhličitanohořečnatovápenatého typu se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité je nejvýznamnějším vitalizujícím přírodním léčivým zdrojem v severočeských lázních Libverda.

více >>

Lázně

18.11.2009

Slovenské termální lázně

Prožijte podzimní prodloužený víkend ve slovenských termálních lázních. Mezi ty nejoblíbenější patří Veľký Meder, Podhájska, Polný Kesov nedaleko Nitry nebo Trenčianske Teplice. Určitě zde najdete skvělé prostředí a dobré ceny.

více >>

Lázně

18.11.2009

Lázně? Zkuste „Sirnaté"!

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves poskytují pacientům komplexní příspěvkovou i ambulantní lázeňskou léčbu, rekondiční pobyty nebo kosmetické dny pro ženy. Léčí se v nich nemoci pohybového aparátu, postižení kloubů a nemoci kožní, zejména lupénka.

více >>

Cestování

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama