Velikost textu: AAA

Reklama

Mazlíčci

12.2.2010

Vysokoškoláci prý chtějí kočky!

Majitelé psů a koček, nerozkmotřete se ani po následujících řádcích! Ne dost, že dosud převládal názor: Kočky jsou chytřejší než psi! Podle průzkumu britských vědců prý platí totéž o jejich majitelích! Výsledky totiž údajně prokázaly, že majitelé koček mají častěji ukončené vysokoškolské vzdělání než majitelé psů… Napsal to britský deník The Daily Telegraph.

více >>

Mazlíčci

25.1.2010

Jak by vyměnil žárovku váš pejsek?

Kolik psů je zapotřebí k výměně jedné žárovky? Požádali jsme skupinu nejlepších přátel člověka, aby nám asistovala při hledání odpovědi… Samozřejmě berte jejich odpovědi s rezervou. A určitě nejmoudřeji odpověděl ten váš…

více >>

Mazlíčci

2.12.2009

Léčba kočkou

Možná jste si všimli, že když u vás doma zavládne napětí či hádky – kočka se vzdálí a jejího návratu se dočkáte až poté, co se situace zklidní. Švýcarští vědci prokázali, že zvířata vycítí, když jsme rozrušení. Obzvláště citlivé jsou zejména kočky, které jsou právě z tohoto důvodu využívány k terapii v některých domovech pro staré a nemocné (žel, zatím jen v zahraničí).

více >>

Mazlíčci

18.11.2009

Hitparáda domácích mazlíčků

Pro někoho je domácí jedničkou (myšleno z říše zvířat) kočka protože je tak milá a čistotná, pro jiného třeba slepice, jelikož snáší vejce a pak taky ta polévka! Podle otevřené encyklopedie wikipedie „tato kategorie shrnuje živočichy, kteří jsou s oblibou chováni jako domácí mazlíčci, případně často kombinují tuto funkci s funkcí užitečnou.

více >>

Mazlíčci

18.11.2009

Nabízejí přítulnost a alergii…

Pokud se paní v tramvaji na sedadle za vámi netváří z vašeho knírače nadšeně nebude to tím, že jí připomíná jejího vousatého exmanžela… Je docela možné, že paní má alergii. Ne na vousáče, ne na knírače - ale na pejsky. Přesněji na jejich porost.

více >>

Mazlíčci

18.11.2009

Miniprasátka útočí…

Titulek je trochu ironický a hodně zavádějící. Omluvou budiž nám to, že vznikl těsně poté, co bulvár detailně popsal, jak se bohatá dědička sítě hotelů Hilton, osmadvacetiletá Paris Hilton svěřila se svými plány hraničícími se zvěřstvím… Rozhodla se totiž adoptovat čuníka…

více >>

Volný čas

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama