Velikost textu: AAA

Reklama

blahopřání

14.2.2011

Režisér Otakar Vávra slaví století

Rodák z Hradce Králové totiž slaví 28. února 2011 neuvěřitelných 100 let. A stále se těší ze života, i když už dobře nevidí a neslyší. „Ničeho nelituji, vždycky jsem točil nejlíp, jak jsem uměl,“ vyznal se. Hlavní oslavy s ohňostrojem, uspořádaným jeho o 40 let mladší manželkou, a rodinným přítelem Milanem Sládkem se uskuteční v jubilejní den.

více >>

Blahopřání

Stalo se před lety

Následující řádky berte jako možnost dozvědět se něco nového, oprášit, co jste kdy určitě věděli a také jako šanci na otázku: "Cože? Už je jí tolik?" Prostě vám budeme aktuálně den po dni servírovat nejen která slavná osobnost přibližně v našem věku slaví zrovna narozeniny, ale také si připomeneme, jaká zajímavá událost se odehrála právě v tento den - ale před lety.

více >>

Blahopřání

Popřejte svým blízkým a známým

Vlídných a milých slov - přání k životním jubileum, úspěchům či radostným událostem není nikdy dost. Proto vám nabízíme možnost popřát svým nejbližším k narozeninám, ale také ke svatbě svých dětí, promoci svých vnuků, a tak dále a tak dále.

více >>

Blahopřání

31.12.2009

Silvestrovské vtipy

Jaký je rozdíl mezi švédským, francouzským a českým důchodcem? Švédský se probudí, pak se nasnídá ze švédského stolu, popadne raketu a jde do si svého klubu zahrát tenis. Francouzský důchodce se probudí, pak si dá k snídani francouzskou bagetu s camembertem a odjede do svého klubu hrát golf. Český důchodce se probudí, pak si dá švédské kapky, popadne francouzské hole a jde do práce…

více >>

Lidé a názory

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama