Velikost textu: AAA

Reklama

Diskrétně

23.12.2009

Veselé klimakterium

Očima přírodní energetické medicíny můžeme prohlížet i na obávané období menopauzy poněkud jinak a veseleji. Klimakterium není statický stav, kterého je třeba se bát. Jak stabilizovat hormonální rovnováhu? Čemu se vyhnout, co lze, naopak, doporučit?

více >>

Diskrétně

22.12.2009

A zase ta Sally

Je mi 58 let, mé ženě o dva roky méně. Žijeme poměrně aktivně, rádi cestujeme, sportujeme, často navštívíme divadlo i koncertní sál. Stále si rozumíme. Jen sex jakoby pro mou ženu byl už nějaký čas tabu. Nevím, jestli jsem jí protivný, nebo je sexuální touha v našem věku, jak ona sama říká, nenormální? (Honza M., Jičín)

více >>

Diskrétně

18.11.2009

Sex chutná v každém věku

Roky navíc neznamenají, že ztrácíme chuť na sex. Nejnovější studie z celého světa prokazují, že lidé dříve narození jsou sexuálně aktivnější, než si spousta mladých myslí. Ve stáří se lidé sexu nejen věnují, ale nemají ani zábrany o něm mluvit.

více >>

Diskrétně

18.11.2009

Strašák jménem inkontinence

Je to problém nejen zdravotní. Do života ženy přináší výrazný hendikep. Nejen, že je nepříjemný, ale jistý ostych nebo neznalost brání ženám vyhledat pomoc lékaře. Jejich problém se nazývá inkontinence.

více >>

Diskrétně

18.11.2009

Gynekomastie – problém, o kterém se nemluví

Když rostou prsa dívce v rozpuku, je to pro ni vcelku radostná událost. Když na sobě podobný jev shledá muž, je to důvod k nervozitě. Není však třeba hned propadat panice.

více >>

Diskrétně

18.11.2009

Menopauza poněkud jinak…

Bulvární tisk nás čím dál tím častěji krmí zprávami o tom, že jakási V.I.P. mužského rodu nad padesát i nad šedesát počala potomka. Z historie víme o mužích (Chaplin, Picasso), kteří k nim patří. Potomka vítají jako elixír mládí a s pocity únavy či obavami se na veřejnosti svěřují jen zřídkakdy. Jejich psychoterapeuti (a často i jejich ženy) o nich však vědí.

více >>

Zdraví

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama