Velikost textu: AAA

Reklama

DIETY

14.1.2010

Postava jako proutek tip Heidi Janků

Zpěvačka Heidi Janků bydlí spolu s manželem, hudebníkem Ivo Pavlíkem, v útulném domku v Uhříněvsi na okraji Prahy. Oba jsou tu spokojení. Heidi si pravidelně dopřává dlouhé procházky v okolí domova, na který nedá dopustit. A protože má sympatická zpěvačka stále postavu jako proutek, zeptali jsme se přímo: jak to dělá?

více >>

Diety

23.12.2009

Pomoc, tloustnu!

Málo pohybu, nerozumné ubírání jídla, stresy v práci i v partnerském životě. To vše se na nás podepíše mimo jiné i tím, že se tzv. „zpomaluje metabolismus“ a kila letí nahoru… Co s tím? Souvisí to nějak s věkem? Jaký je názor MUDr. Kateřiny Cajthamlové?

více >>

Diety

3.12.2009

Mozek je pomalejší než příbor…

Něco na tom bude – kdo pečlivěji a usilovněji žvýká, neztloustne. Nebo – přibere méně, než kdyby jídlo takřka okamžitě spolkl. Jak je to možné?

více >>

Diety

18.11.2009

Zima pohybu moc nepřeje

Nebudeme si nic nalhávat - zima pohybu moc nepřeje. Pochvalu si zaslouží ti,co dokáží opustit vyhřátý byt a přesunout se do tělocvičny či fitness centra. Mezi užitečné pohyby nelze, žel, zařadit listování stránkami časopisů se zaručenými radami Jak zhubnout. Ani klikání myší na následující řádky. Ale máme pro vás také jednu příjemnou zprávu – v těch řádcích najdete dobrou radu, o které jste zřejmě moc neslyšeli…

více >>

Diety

18.11.2009

Nová dieta pro ženy i muže

Pod zatím nepříliš rozšířeným názvem Polymeal se ukrývá dieta vyvinutá nizozemskými vědci. Dokáže udržet lidský organismus ve vrcholné formě, nechutná nijak špatně, a navíc umí prodloužit délku života.

více >>

Diety

18.11.2009

Aby vám to myslelo ještě lépe

Nejdříve stará známá skutečnost – ovoce, zelenina, ale také překvapivě těstoviny mohou přispět k dosažení kýženého hubnutí. Ale věda s překvapeními neskončí nikdy – odborníci odhalili, že užitečné jsou i pro hubené, prostě pro všechny, co se chtějí rozhodovat co rychleji!

více >>

Chutě

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama