Velikost textu: AAA

Reklama

tipy na restaurace

21.7.2010

Vyzkoušejte „kulinářský ateliér“!

Světově respektovaná šéfcukrářka Mirka van Gils Slavíková, která se „sladkému řemeslu“ vyučila přímo v gurmánském ráji Francii, otevírá v Praze kulinářský ateliér Appetito! Nabízí nejen kurzy podle stupně kuchařské zdatnosti, ale na podzim 2010 otevírá i Dětskou kulinářskou školu. Udělejte něco nejen pro svou dobrou chuť- staňte se v rodině originálem!

více >>

tipy na restaurace

1.7.2010

Restaurace s puncem romantiky

Je tu čas slunce, pohody. Proč právě teď nevyzkoušet něco nového? Zkuste si dopřát zajímavý, třeba kulinářský zážitek! Napadlo nás, že nejen čtenáři 55+ si zcela jistě mohou užít návštěvu restaurace. Ne ledajaké, spíše takové, která nese punc romantiky.

více >>

tipy na restaurace

28.5.2010

Pozvěte kamarádku do cukrárny!

Generace 55+ má jednoznačně právo na „sladký život“! Je ideální, pokud návštěvu cukrárny spojíte s milou schůzkou s přítelkyní. Pohled na svět, příjemně rozostřený báječným větrníkem, křehounkou laskonkou a božskou kávou „Latté“, přece nikdy nemůže být špatný!

více >>

Tipy na restaurace

19.11.2009

Kulinářské hody v srdci Prahy

Při návštěvě Café Imperial nebo vinárny Divinis se budete marně pídit po nálepce s hvězdičkou a nezaměnitelným obličejem mistra kuchaře Zdeňka Pohlreicha. Nebude je přece udělovat sám sobě... Za to vy jimi šetřit nebudete. A posezení v těchto podnicích se stane pro vás jistým druhem závislosti. Závislosti na výtečném jídle a příjemné obsluze.

více >>

Tipy na restaurace

18.11.2009

Kousek Řecka v obchodním centru

Pokud také patříte k těm, co moderní nákupní centra nevyužívají jen k sobotním zásobovacím nájezdům, ale i k pracovním schůzkám či posezením s přáteli, určitě máte různorodé zkušenosti s restauračními zařízeními těchto OC.

více >>

Tipy na restaurace

18.11.2009

Hezky česky

Tak vaří Ambiente Lokál – z českých surovin od prověřených českých dodavatelů. Nová restaurace s neobyčejně dobrými obyčejnými jídly.

více >>

Tipy na restaurace

18.11.2009

Kam na mušle

Jsou zdravé, jsou chutné a prodlužují život. Ale moc míst, kam na ně v Čechách zajít, nenajdete.

více >>

Chutě

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama