Velikost textu: AAA

Reklama

trénování paměti

14.1.2011

Potrava pro mozek

Zdánlivě je to snadné. Nepomůže nám žádná zázračná pilulka, žádný zaručeně fungující elixír – alespoň ne dlouhodobě. Existují ale přirozené a prospěšné prostředky, které napomohou lidskému mozku k tomu, aby si dokázal pomoci sám, méně se unavil a lépe fungoval.

více >>

trénování paměti

22.6.2010

Paměť si zaslouží péči

Kolikrát se nemůžeme rozpomenout na důležité jméno, PIN vlastní kreditní karty, telefonní číslo, jméno spolužáka či přítelkyně, které jsme roky nosili v hlavě? A pojednou nic. Paměť jako by vyhlásila stávku a nechce s námi spolupracovat.

více >>

trénování paměti

28.5.2010

Mozek trénujte denně

Stejně jako na fyzickou kondici je nutné dbát i na trénování mozku. Ani ve starším věku nemusíme mít problémy s pamětí, pokud náš mozek prošel roky poctivého a dobrého tréninku.

více >>

Trénování paměti

18.11.2009

MAT problémům s koncentrací

MAT je nová metoda mentálního aktivačního tréninku. Trend pro ty, kdož mají problém s koncentrací, nebo snadno zapomínají. Trénink posílí paměť a duševní síly, vybité tělo znovu zaktivuje.

více >>

Trénování paměti

18.11.2009

Jako van Gogh

Trénujte svoji paměť a zavzpomínejte na šedesátá léta, říkají německé nápisy na krabicích společenských her. Pro berlínskou rodinnou firmu Ravensburger, která se ve světě proslavila hlavně svými puzzlle, je vyrábí továrna v Poličce. Principem hry obvykle bývá chronologicky seřadit významné světové události v daném desetiletí.

více >>

Trénování paměti

18.11.2009

Dbáte na kondici mozku?

Mozek se chová podobně jako sval. A svaly, které používáme a posilujeme, sílí. Cílevědomě sportujeme, cvičíme, jezdíme na kole. Jsme zděšení, když nás nemoc na pár dní upoutá na lůžko. Pojednou vnímáme vlastní slabost. Proč podobný komfort nedopřát mozku? Stačí cvičení paměti.

více >>

Fit mozek

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama