Velikost textu: AAA

Reklama

Na návštěvě

18.12.2009

…u Marie Rottrové

Marie Rottrová žije v malé obci poblíž Prahy. K rybníku to je jen kousek, náměstíčko zdobí, klasicky, požární zbrojnice. Mají tu i dětský pěvecký sbor, s nímž si Marie o Vánocích ve vsi s chutí zazpívá, ale i sbor „pěvkyň seniorek“, které si říkají – Jazzbáby.

více >>

Na návštěvě

18.11.2009

Má být návštěva dochvilná?

Na návštěvy raději chodíte, nebo upřednostňujete roli hostitelů? Ani jedna „strana mince“ není bezproblémová, v obou případech lze natropit řadu trapasů, vztahy utužit, nebo také zcela pohřbít. Pár následujících rad a postřehů vám možná pomůže ty důležité návštěvy neodradit a ty nepříjemné nějak přežít.

více >>

Na návštěvě

18.11.2009

Na návštěvě u V.I.P.

Jistě to znáte - už při vstupu do neznámého bytu vnímáte charakteristickou vůni. Už při překročení prahu cítíte tu atmosféru. A už při prvních slovech hostitele víte, jak vám v následujících chvílích bude. Proto jsme se rozhodli vám v několika větách popsat, jaké to bylo na návštěvě u osobností, které určitě znáte i vy. Tak se pokuste přenést do naší kůže a pocitů ve chvíli, kdy stoupáme po schodech – v tašce blok a diktafon, v ruce kytka či drobný dárek, kdy zmáčkneme zvonek - a dveře se otevírají:

více >>

Bydlení

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama