Velikost textu: AAA

Reklama

krása a móda

17.2.2011

Jarní módní trendy

Dávám zimě ještě maximálně 14 dnů, a pak se šedivé a bílé tóny konečně začnou vytrácet. Co je nahradí? Květiny, barvy, radost! A přesně taková bude i letošní jarmí móda – plná květinových motivů a výraznějších barev. To se kromě oděvů promítné i do líčení, které bude proti minulým rokům výraznější.

více >>

krása a móda

29.6.2010

Odvrácená tvář slunce

Slunce je zdrojem života pro rostliny, zvířata i člověka. Sami nejlépe víme, jak se změní naše nálada, když slunce vysvitne. Ale pozor, blahodárné slunce nám může nastavit i svou odvrácenou tvář.

více >>

krása a móda

25.6.2010

Jak se mění u Vavrušků

Už potřetí za sebou jsme proměňovali naše čtenářky ve Vlasovém studiu Vavruškovi. A naše milé „proměněné“ se shodují v tom, že si setkání s příjemným týmem kadeřnic i vizážistkou Jiřinou Pahlerovou náležitě užily! A v jejich případě prý šlo nejen o „proměnu“, ale přímo o zásadní životní změnu.

více >>

Krása a móda

14.6.2010

Rtěnka – něžný doplněk

Rty jsou prostředkem komunikace. Právě jimi umocníte, co je na vás okouzlující. Možná je to váš úsměv, smích. Rty jsou nejkrásnější v úsměvu. Chcete-li, aby byly půvabné, je nutné se na ně soustředit. Vědět, jak je nabídnout sobě i ostatním.

více >>

Krása a móda

30.12.2009

Také v zimě touží pleť po vaší péči

V zimě chráníme tělo i ruce teploučkými oděvy, rukavicemi a šálou. Krk nám chrání roláky, vrstvíme na sebe oblečení. Co ale pokožka obličeje? Pokud má v pohodě snést přechod z vytápěných prostor do mrazivého vzduchu, dopřejte jí stejnou ochranu, jakou krku dává rolák.

více >>

Krása a móda

2.12.2009

Balzám nejen pro pleť…

Pleťová maska patří do kategorie pěstících kosmetických přípravků a je doplňkem pravidelné péče o pleť. Pěstit pleť znamená ji hýčkat, ale i vyživovat, hydratovat, obnovit její bauněčnou strukturu a tím zpomalit proces stárnutí. Pleťové masky jsou proto balzámem nejen pro pleť, ale i pro naši duši.

více >>

Krása a móda

18.11.2009

Podzim v pohodlí a eleganci

Tak máme za sebou přechodní období, kdy se letní věci uloží hluboko do skříně, kde jim uvolnilo prostor oblečení na dobu chladnější. Naštěstí (což určitě není váš případ) už v průběhu předchozích týdnů stačil z bund, kalhot a svetrů vyvanout i pach nezničitelného naftalínu. Ale vzkaz pro vás, co lpíte na tom, že s novým ročnímu obdobím je nutno si pořídit nové přírůstky i do šatníku: Máme pro vás několik tipů!

více >>

Krása a móda

18.11.2009

Přitažlivost vůně…

Umět si vybrat a vhodně použít parfém je stejně důležité, jako umět se obléknout. Záleží na fantazii a vkusu. Diskrétní vůně osobitého parfému podpoří pocit sebevědomí a jistoty. Vůně je doplněk, který dotváří harmonii osobnosti. Mezi značkovými parfémy existují i stálice, které přežívají i několik módních vln v odívání.

více >>

Krása a móda

18.11.2009

Make-up je harmonie pleti

Make-up není jen součástí tzv. velkého líčení, ale je i nepostradatelným společníkem v každodenní péči o pleť. Slouží k barevnému sjednocení a harmonickému vyrovnání pleti. Zakryje drobné nedostatky, pigmentové změny nebo rozšířené žilky. Nejdůležitějším pro nás ale přesto zůstává jeho správný výběr.

více >>

Volný čas

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama