Velikost textu: AAA

Reklama

dům

5.10.2010

Dobrá adresa – „bydlíte.cz“

Honí se vám hlavou myšlenky o změně stávajícího bydlení? Chcete případně pomoci dětem, které už založily vlastní rodinu? Přejete jim, aby získaly kvalitní byt, ale zároveň je do budoucna netrápily hypotéky nebo jiné formy zadlužení? V tom případě pro vás máme tip – bydlíte. cz.

více >>

Dům

3.2.2010

O komín se musíme starat

Dobrý komín musí zajistit našemu domovu nejen teplo, ale také ekonomické vytápění a především bezpečnost. Na co všechno bychom tedy měli myslet? Pokud jste postupovali správně už na podzim, blahopřejeme. Pokud ne – zapamatujte si pro příště, co se má udělat už před příchodem zimy – a o později…

více >>

Dům

18.11.2009

Tipy na bydlení 55+

Nebývalým tempem začaly v Česku růst domy, byty, apartmány a celé komplexy určené seniorům. Realitní služby pro věkově bohatší klienty jsou investičně stále atraktivnější a poptávka po speciálním bydlení roste. Jak se v široké nabídce zorientovat?

více >>

Dům

18.11.2009

Domov se musí měnit s věkem

Vlastní domov, který stavíme nebo rekonstruujeme, vytváříme s ideou, že v něm chceme prožít celý zbytek života. Většinou o jeho potřebách a nejrůznějších vychytávkách přemýšlíme pouze v intencích současných potřeb. Leckdy se ale vyplatí dobu lehce předběhnout. Uvažovat v delším časovém horizontu. A obydlí rovnou přizpůsobit době, kdy se tu budeme chtít postarat o stárnoucí rodiče, případně začne ubývat mobility a sil i nám samotným.

více >>

Bydlení

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama