Velikost textu: AAA

Reklama

po česku

3.2.2011

Za řízky do Kořenova anebo kam vyrazit v únoru

Přinášíme netradiční tipy, kam v Česku vyrazit v únoru. Může to být gastronomické potěšení, hudba či návštěva zámku. Pokud máte i vy nějaký tip, podělte se o něj s ostatními! Sice stále ještě čekáme na první jarní paprsky, ale stačí se jen dobře obléci a vyrazit tam, kde se něco děje.

více >>

po česku

21.7.2010

Zveme vás na zámek Jemniště

První zmínka o kouzelném zámku Jemniště, který leží zhruba 50 km od Prahy, je z roku 1381. Zámek je majetkem šlechtického rodu Sternbergů a jeho současní majitelé Petra a Jiří Sternbergovi mu dokázali vtisknout zcela nezaměnitelný punc jímavé krásy a něžné elegance. Udělejte si výlet, který vás zážitky příjemně obohatí!

více >>

Po Česku

18.11.2009

Nejkrásnější místa středních Čech

Nádherná místa. S nápadem, tajemstvím, zajímavou historií. Nechte se inspirovat naším žebříčkem nejhezčích míst ve středních Čechách. Počkejte si ovšem, samozřejmě, na přívětivější počasí. Pokud objevíte na svých toulkách nějaká další, třeba i neznámá, budeme rádi, když nám o nich napíšete na adresu tipy@padesatpetplus.cz

více >>

Po Česku

18.11.2009

Užijte si Třeboň!

Nádherná příroda, kraj s typickou atmosférou, místo stvořené pro pohodu a relax. Lázně s blahodárnou přírodní slatinou, kraj rybníků, který nahrává romantikům. Malebné městečko Třeboň ročně navštíví desetitisíce lidí. Češi i cizinci, jedno ale mají společné. Většina z nich se s pravidelností vrací. Spolu s 55+ jsme se po Třeboni porozhlédli. Připravili jsme pár tipů, které by návštěvníkům neměly uniknout. Ať už naberete odvahu vyrazit v těchto chladnějších dnech, nebo si počkáte na jarní slunce.

více >>

Cestování

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama