Velikost textu: AAA

Reklama

pohyb 55+

11.2.2011

Není nad pohyb

Jaro se blíží a s ním i mnohem větší možnosti pro sporto a pohybové aktivity. Pro inspiraci vám přinášíme několik tipů na rozhýbání. Třeba správná chůze je lék na všechno. Ideální je chodit každý den aspoň půl hodiny. A nenechte se odradit ani nepříznivým počasím.

více >>

pohyb 55+

3.2.2011

Zimní fitness tipy Martiny Navrátilové

Přinášíme několik tipů Martiny Navrátilové jak zůstat během zimy fit a jak se cítit spokojeněji. Nezáleží ani tak na tom jak a co budete cvičit, hlavní je, že cvičit budete. Pohyb vyplavuje do těla endorfiny a ty samy o sobě způsobují, že se cítíte lépe a šťastněji.

více >>

pohyb 55+

9.7.2010

Cvičení pro 55+

Určitě to všechny znáte. Chtěla byste začít cvičit, ale řeknete si, že to už pro Vás není, máte jiné starosti. Máme pro Vás ale jiný argument - „Nikdy není pozdě začít“!

více >>

Pohyb 55+

25.5.2010

Contours fitness: Třicet minut a jste v kondici

Určitě to všechny znáte. Chtěla byste začít cvičit, ale řeknete si: To už pro nás není, Mám jiné starosti. Máme pro Vás odpověď „ Nikdy není pozdě začít“. Kde si teď najít čas a chuť na zlepšení zdraví a kondice? Contours má pro Vás velmi elegantní řešení. Speciální posilovna jen pro ženy nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste zlepšily fyzickou kondici, odreagovaly se, měly lepší náladu a aktivně podpořily svůj život.

více >>

pohyb 55+

21.5.2010

Cvičte doma s Davidem Hufem

David Huf je bývalý mistr světa ve sportovním aerobiku, kondiční trenér a fitness konzultant. Mimo jiné se zabývá programy cvičení pro aktivní seniory. Stačí vám držet se následujících zásad – bezpečnost, přiměřenost, postupné zvyšování zátěže, pravidelnost a cvičit můžete podle jeho tipů doma. Posílíte svaly, získáte kondici, cvičení má navíc preventivní charakter.

více >>

Pohyb 55+

8.2.2010

Kam na lyže a brusle?

Zima neznamená jen neprůjezdné silnice, nebezpečné chodníky a pocit, že bílá sněhová přikrývka je stejně nejhezčí při pohledu z vyhřátého bytu. Omyl – zimní sportování nebo jen „radovánky“ jsou zdrojem adrenalinu i nezapomenutelných zážitků. Kam na lyže a kam na brusle?

více >>

POHYB 55+

14.1.2010

Aerobik pro všechny generace

Paní Katka Bímanová patří k lidem, které raději oslovujete Katka než paní. Tato dáma prostě nebude mít čas zestárnout… Vede cvičební lekce aerobiku, provozuje své Fit studio ve Sportovním areálu Břve, je ředitelkou školy Českého svazu aerobiku, kde pořádá mj. školení pro budoucí instruktory, jejích aktivit je nepočítaně.

více >>

Pohyb 55+

28.12.2009

Zacvičte si mezi domy!

Zdá se vám to lehce ujeté? Ale vůbec ne! Nabízíme malou inspiraci – v Praze 6 už senioři mezi domy cvičí. Městská část pro ně nejprve na Petřinách zřídila hřiště. Na deseti cvičebních strojích se mohou protáhnout, zvýšit si kondici, navzájem se setkávat.

více >>

Pohyb 55+

18.11.2009

Propadli jsme Nordic Walking

V jeho případě neexistují limity. Nesvazuje vás věk, fyzička ani možné zdravotní omezení. Stále populárnější Nordic Walking je obyčejná chůze. Je to vlastně úplný prazáklad. Nejpřirozenější pohyb člověka, který se provádí s pomocí speciálních holí.

více >>

Pohyb 55+

18.11.2009

V padesáti do fitness

Je po čtvrté ráno. Někdo spí, jiný se skuhráním vstává do práce. Ivan Premauer a Milan Mojžíšek také vstávají. Bez nadávání a zuřivého mačkání budíku. Těší se, spěchají do fitness!

více >>

Pohyb 55+

18.11.2009

Šeherezádou v každém věku

Odchod do důchodu nemusí znamenat jen konec aktivity, zbytečně volný čas a fixaci na vnoučata. Pokud ho správně uchopíte, může se stát i úžasným časem nových začátků. Pro radost, fyzickou a psychickou kondici je ideální například „orientální tanec“. Má v sobě tajemství, je sexy a krásnou Šeherezádou můžete být v každém věku.

více >>

Volný čas

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama