Velikost textu: AAA

Vydejte se s námi na cesty za poznáním i relaxem

Mnoho zajímavých měst jste už navštívili, ale tolik krásných vám ještě zůstalo utajeno! Pomůžeme vám s nápady, jak strávit příští dovolenou, jak získat zážitky, o nichž se vám zatím ani nezdá, nebo také jak zrelaxovat v lázních. Naše tipy vám přijdou vhod v zimě i v létě, na některé vám bude stačit pár hodin, jiné budou vyžadovat přípravu a hlavně odvahu. Není důvod, proč byste to, s naší pomocí, neměli zvládnout.

Po česku

Zveme vás na zámek Jemniště

První zmínka o kouzelném zámku Jemniště, který leží zhruba 50 km od Prahy, je z roku 1381. Zámek je majetkem šlechtického rodu Sternbergů a jeho současní majitelé Petra a Jiří Sternbergovi mu dokázali vtisknout zcela nezaměnitelný punc jímavé krásy a něžné elegance.

Více>>

tipy 55+

Cestujte s Quality Tours!

Netěší vás, že slunce ubývá a dny budou stále více šedé? Toužíte po příjemném teple? A jste generace 55+? Pak jste ideálními adepty pro cesty s cestovní kanceláří Kavaliero Viajes S.A., zastoupenou v ČR cestovní agenturou Quality Tours s.r.o. Její zájezdy jsou na splnění cestovatelských snů 55+ zaměřeny.

Více>>

lázně

Speciální nabídka hotelu Smetana pro seniory

Přemýšlíte kam vyrazit za relaxací, odpočinkem nebo léčbou pohybového a zažívacího ústrojí? Speciální nabídku lázeňských pobytů pro seniory pro Vás připravili v lázeňském hotelu Smetana Karlovy Vary, který je umístěn v klidném prostředí prvorepublikové vily se zahradou pouze 15 minut od centra Karlových Varů.

Více>>

Reklama

Cestování

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama