Velikost textu: AAA

Reklama

Zkuste thajskou masáž!

Tradiční thajské masáže jsou dnes oblíbené po celé Evropě. Navštěvují je především fyzicky aktivní lidé, zvyklí na protahování a namáhání svalů. Senioři nebo ti nepříliš aktivní proto občas mají pocit, že pro ně tento typ masáží není vhodný. To je ale omyl!

V nabídce Sabai thai massage centers si vyberete ze široké nabídky relaxačních masáží, které si vychutnáte v každém věku. Přírodní masážní oleje jsou blahodárné pro pokožku, masážní bylinné či kokosové balíčky rozehřejí svaly a exotické aroma vytváří spolu s relaxační hudbou báječnou atmosféru pro uvolnění organismu a kvalifikovanou masáž.

Masáže v Sabai provádějí thajské terapeutky z nejlepších masážních škol po celém Thajsku, navíc všechny mají dostatečnou praxi z celého světa. Máte-li případně zdravotní problém, ani to není důvod, proč masáž nevyzkoušet. Svěřte se personálu přímo při rezervaci a zdejší odborníci zajistí, aby se vám dostalo náležité péče.

Dámy si určitě užijí masáž Vitality – masáž celého těla přírodním kokosovým olejem zkombinovanou s masáží obličeje Face Anti-Age. Ani muži ale v Sabai nepřijdou zkrátka. Aroma masáž nabízí Sabai i v pánské variantě s panenským konopným olejem a bylinkovou masáží obličeje Face Anti Age. Aroma Hot Stone je olejová masáž, která využívá blahodárných účinků lávových kamenů. Svaly se krásně prohřejí a připraví na olejovou masáž. Po náročném golfovém víkendu doporučujeme reflexologii chodidel v kombinaci s uvolněním šíjového svalstva na závěr masáže – jde o hodinovou masáž Foot Nirvana. Návštěvníci pražského Sabai se mohou od dubna těšit na novou, větší a komfortnější pobočku. Přijďte vyzkoušet, dopřejte si alespoň čas od času zážitek snů!

 

 

Cestování

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama