Velikost textu: AAA

Bezplatné rady, jak získat za své peníze co nejvíce

Peněz není nikdy dost! Jak o ně nepřijít, ale naopak je ještě rozmnožit, účelově využít? Odpovědi naleznete v článcích, které se zabývají nejen otázkou důchodů (u nás i ve světě), ale také spořením, správným investováním. A propos – víte vůbec, na co má český senior nárok? Jak může získat příspěvek na bydlení? A kde se může těšit na zlevněné vstupenky či služby? Budete mile překvapeni…

Spoření 55+

Spoření, jak najít to pravé?

Téměř každý z nás si přeje do dalších let jistotu. Mít zázemí, vědět, že ani v neočekávané situaci nezůstaneme zcela bez prostředků. Hledáme proto ideální způsob spoření. Jedním z nejvýhodnějších způsobů spoření na stáří se zdá být termínovaný vklad.

Více>>

Důchody

O čem se hovoří: Důchodová reforma

Jak to vlastně bude s důchody v budoucnu? Právě teď začíná největší diskuse právě na toto téma. Populace stárne, nových dětí se rodí málo a ještě méně peněz je ve státním rozpočtu. Budoucnost zatím vypadá značně nejistě a řešení se stále hledá.

Více>>

důchody

Jak mít důchod pod kontrolou

Řešit důchod, až když jdete do důchodu, není úplně rozumné. Každý si musí sám ohlídat, zda má v evidenci důchodového pojištění zapsané všechny údaje o příjmech. Chybějící doby pojištění mohou žádost o důchod v budoucnu zkomplikovat.

Více>>

Reklama

Peníze

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama