Velikost textu: AAA

Reklama

Jarní módní trendy

Dávám zimě ještě maximálně 14 dnů, a pak se šedivé a bílé tóny konečně začnou vytrácet. Co je nahradí? Květiny, barvy, radost! A přesně taková bude i letošní jarmí móda – plná květinových motivů a výraznějších barev. To se kromě oděvů promítné i do líčení, které bude proti minulým rokům výraznější.

Nosit se bude také romantika a uvolněný námořní styl. Pozor – dosavadní módní kombinace stále více nabírají na odvaze a překonávají hranice. To platí i v módě pro „dospělé“ (tím míním nás dámy, nad ...sát). Nemusíte se za každou cenu halit do nenápadných odstínů šedé, béžové či černé. Zkuste oranžovou, fialovou, výraznou zelenou nebo modrou. Doplňte zajímavými módními proprietami – kabelkami, botkami, náramky, šátky, brýlemi.

Šátek míst prostě musíte

Šátek vám pomůže v každém outfitu. Se zajímavým vzorem nebo v zajímavé barvě vám dodá na eleganci nebo stylu. Někdy zavázaný, někdy jen přehozený přes ramena, vždy pomáhá rozzářit váš outfit a dělá jej zajímavějším. A ani moc nestolí. Stejně dobře vám může posloužit kabelka – vemte si výrazně květinovanou nebo s kombinací materiálů.

Nebojte se kombinovat barvy

Strach z barev je vzláště v Čechách velmi výrazný. Raději se zahalit do co nejnenápadnějších odstínů, abych nic nepokazila... Přitom ten nejjednodušší návod, jak barvy kombinovat, je všude kolem nás. Podívejte se do parku – modrá (nebe), zelená (tráva), žlutá (pampelišky)... Něbo na květiny, které máte rády... Tam hledejte inspiraci, jak kombinovat barvy. Když kvete jaro, musíte do barev vykvést i vy. A věřte mi, bude vám ro slušet.


Jana Holubcová
 

Volný čas

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama