Velikost textu: AAA

Reklama

Cvičení pro 55+

Určitě to všechny znáte. Chtěla byste začít cvičit, ale řeknete si, že to už pro Vás není, máte jiné starosti. Máme pro Vás ale jiný argument - „Nikdy není pozdě začít“! Kde si teď najít čas a chuť na zlepšení zdraví a kondice? Contours má pro Vás velmi elegantní řešení. Speciální posilovna jen pro ženy nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste zlepšily fyzickou kondici, odreagovaly se, měly lepší náladu a aktivně podpořily svůj život.

Cvičení založené na kruhovém tréninku Vám zabere jen třicet minut (skutečně!) a výsledky na sobě uvidíte velmi brzy.
Contours - to je fitness trochu jinak, systém cvičení s vlastní trenérkou určený výhradně pro ženy. Pro ženy bez ohledu na věk, hmotnost a kondici. Cvičení může trvat jen 30 minut včetně zahřátí a střečinku (2 okruhy), cvičit však můžete, jak dlouho chcete a přijít můžete kdykoli bez plánování a objednávání (s vyjímkou první návštěvy fitness Contours, na tu je třeba se objednat telefonicky). Stroje a aerobní stanoviště jsou vyvinuty speciálně pro ženy a každá rychle pochopí, jak je používat.¨


Proti osteoporóze

Cvičení u nás je výborná prevence proti osteoporóze, kardiovaskulárním nemocem, rakovině prsu (zakoupením členství podpoříte Nadaci proti rakovině prsu), bolestem pohybového aparátu.  
S ohledem na Vaši kondici a případná zdravotní omezení s Vámi vypracuje plán cvičení naše zkušená trenérka, která je Vám k dispozici po celou dobu vaší návštěvy. Nabízíme vám útulné komorní prostředí a ryze ženskou společnost při plnění Vašich cílů.
Contours vám pomůže zhubnout, zlepšit kondici a zpevnit zdraví a uvidíte, že s tím přijde také lepší nálada, vyšší sebevědomí a snadnější zdolávání každodenních překážek.


Pobočky:

Fitness centrum Contours Praha 6
Tel : 775 420 940
Bělohorská 126 /197
169 00 Praha 6
www.contours.cz

Fitness centrum Contours Praha 5   
Tel : 773 270 420
Na Zatlance 4
150 00 Praha 5
www.contours.cz
 

Volný čas

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama