Velikost textu: AAA

Reklama

Zázrak jménem Exilis

Nejen ve věku 55+ řadu z nás trápí změny postavy, potíže s kilogramy navíc. Hledáme pomoc, kde se dá, ale možná je docela nasnadě. Vyzkoušejte malé zázraky, které si s vaší postavou hravě poradí. Podívejte se kolem sebe a možná objevíte „exilis“!


Exilis je unikát

Exilis je unikátní zařízení, které vysílá řízené dávky ultrazvukových vln a termální energie do tkání. Exilis dosahuje revolučních výsledků ve formování problematických částí těla jako jsou bříško, stehna, boky, zadeček nebo podbradek. Pomáhá výrazně i při redukci objemu tukové tkáně, zlepšení elasticity pokožky, zkvalitnění její struktury a zmírnění projevů celulitidy.


Niodé Vac III

Jde o český vacupressní masážní přístroj, který pracuje na principu vakuových rázů. Dosahuje výborných výsledků při formování postavy, odstranění celulitidy, detoxikaci organismu i odstranění drobných křečových žilek. Po ošetření je pokožka hladká, pevná a pružná.


IPL – intenzivní pulsní světlo

Pomocí tohoto přístroje dochází ke změně ze světelné energie na teplo a to vytvoří požadovaný efekt v cílové tkáni. IPL světlo exceluje při omlazení pleti, odstranění pigmentové nerovnoměrnosti i odstranění drobných červených žilek.


Více informací na www.studioexilis.cz – info@studioexilis.cz
Studio Exilis, K Hutím 664/7, 198 00 Praha 9

Zdraví

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama