Velikost textu: AAA

Reklama

Vitamíny a minerály na míru

Podzim a zima jsou přesně tím obdobím, kdy většina z nás zamíří do lékárny pro „nějaké“ vitaminy. Jenže který přípravek si vybrat, když nabídka je tak široká? Pokud sáhnete po značce Spektrum od společnosti Walmark ČR, neuděláte chybu. Můžete si vybrat přípravek přímo pro vás.

Jste 50+?

Značka Spektrum právě představuje tři novinky: Je vám více než 50 let? Zvolte Spektrum 50+. Potřebujete dodat tělu nejen vitaminy a minerály, ale také energii? Pak sáhněte po Spektrum Energy. A jestliže máte v úmyslu především posílit svoji imunitu, je tady Spektrum Imunactiv. Tyto novinky jsou unikátní tím, že všechny jejich složky pocházejí z čistě přírodních, organických zdrojů. Ty jsou pro organizmus lépe vstřebatelné a lépe i účinkují. 

Spektrum Imunactiv®

Přípravek nabízí všechny důležité vitaminy, minerály a stopové prvky v doporučených denních dávkách.   Spektrum je navíc obohaceno jedinečným komplexem Imunactiv®, který v sobě skrývá beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek.  Tyto látky pomáhají podporovat imunitní systém. Přípravek je určen zejména pro posílení obranyschopnosti organizmu v období zvýšeného výskytu respiračních a jiných onemocnění. Oceníte ho také v období zvýšené fyzické či psychické zátěže, v době rekonvalescence nebo jako podpůrný přípravek v léčbě nějakého onemocnění.

• Spektrum Imunactiv je k dostání v balení 30 tablet za doporučenou cenu 160 Kč včetně DPH. Výhodné je také akční balení 2+1 zdarma (3 x 30 tablet), které nabízí měsíc užívání zdarma navíc. Doporučená cena v lékárnách je 320 Kč včetně DPH.


Spektrum Energy

S tímto přípravkem si doplníte energii během náročného dne. Speciálně navržené složení obohacené o kofein vám umožní oddálit počátek únavy a zvýšit intenzitu fyzické aktivity. O kofeinu je také známo, že pomáhá zvyšovat spalování tělesného tuku a kalorií a je jedním z nejsilnějších antioxidantů. Přípravek Spektrum Energy je určen zejména lidem, kteří jsou vystavováni stresovým situacím, dále při zvýšené fyzické či psychické námaze, v období vyčerpanosti a únavy nebo při nesprávné životosprávě. Přípravek Spektrum Energy je unikátní tím, že všechny vitaminy a stopové prvky pocházejí z organických zdrojů. Jsou tedy dobře vstřebatelné a využitelné lidským organizmem. 
• Spektrum Energy je k dostání v balení 30 tablet za cenu 160 Kč včetně DPH. Výhodné je také akční balení 2+1 zdarma (3 x 30 tablet), které nabízí měsíc užívání zdarma navíc. Doporučení cena v lékárnách je 320 Kč včetně DPH.

Spektrum 50+

Vitaminy a minerály jsou nezbytné pro udržení fyzické a duševní vitality během stárnutí. Spektrum 50+ je kompletní multivitaminový a multiminerální přípravek nové generace, který byl navrhnut speciálně pro potřeby organizmu žen a mužů nad 50 let věku. Obsahuje potřebné vitaminy a minerály obohacené výtažkem kořene ženšenu a látkou DMAE (Dimethylaminoethanol). Spektrum 50+ obsahuje také zvýšenou hladinu vitaminu D, který je důležitý pro stavbu kostí a pomáhá vstřebávat vápník v zažívacím traktu. Tím udržuje rovnováhu vápníku v organizmu. Skupina vitaminů B podporuje energetický metabolizmus. Látka DMAE je silným mozkovým stimulantem, pomáhá zachovat duševní funkci a mentální svěžest. Ženšen pomáhá zachovat optimální životní sílu, energii a vitalitu, fyzickou a duševní pohodu a podporuje činnost paměti. Všechny vitaminy a stopové prvky navíc pocházejí z  organických zdrojů, takže jsou dobře vstřebatelné organizmem.

• Spektrum 50+ je k dostání v balení 30 tablet za cenu 185 Kč včetně DPH. Výhodné je také akční balení 2+1 zdarma (3 x 30 tablet), které nabízí měsíc užívání zdarma navíc. Doporučení cena v lékárnách je 375 Kč včetně DPH. 

Zdraví

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama