Velikost textu: AAA

Šance změnit svůj život či život někoho jiného

Tato rubrika je zcela vaše! Jsme zvědaví na vaše názory. Shodují se s názory osobností, s nimiž jsme pro vás připravili rozhovory? Shodneme se i na tom, jak bylo a co nebylo? Cítíte se osamělí, opuštění a chcete to konečně změnit? Máte splín a chcete se svěřit? Máte radost a chcete se pochlubit? Máte někoho, kdo si zaslouží vaše srdečné blahopřání? Máte fotky a chcete nám je ukázat? Máte šanci!

Rozhovor

Dělám si psinu sama ze sebe

Jiřina Jirásková, noblesní dáma, úžasná ženská se smyslem pro humor. A navíc krásná, takovou zvláštní krásou, jakou u nás potkáte jen stěží. Po smrti svého partnera, režizéra Zdeňka Podskalského, žije sama. On byl láskou jejího života. Sama říká, že takového chlapa potká ženská jen jednou. A když se jí to poštěstí, nemá už potom cenu hledat dál...

Více>>

vztahy

Jak na „virus rozmrzelosti“

Pokud vám občas připadá, že ten mrzout vedle vás už nemá vůbec nic společného s tím okouzlujícím a vtipným mužem, kterého jste si před léty brala, nepropadejte zoufalství. Naučte se s tím žít! Připravili jsme pro vás pár tipů MUDr. Miroslava Plzáka.

Více>>

blahopřání

Režisér Otakar Vávra slaví století

Jako by velikán českého stříbrného plátna Otakar Vávra zcela popřel naše vnímání času. Rodák z Hradce Králové totiž slaví 28. února 2011 neuvěřitelných 100 let. A stále se těší ze života, i když už dobře nevidí a neslyší. „Ničeho nelituji, vždycky jsem točil nejlíp, jak jsem uměl,“ vyznal se.

Více>>

Reklama

Lidé a názory

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama