Velikost textu: AAA

Splněný sen z mládí – konečně máme volný čas!

Zralý věk má výhodu, o které mohou ti mladší jen snít: konečně více volného času. Bez starostí o malé děti, o získání bytu, o kariéru v práci. Najednou se můžete věnovat svému partnerovi, ale také sami sobě. Sportu, chalupaření, kutilství, zvířecím miláčkům, ale i módě a kosmetice. Jak lákavé! A stejně poutavý bude i obsah sedmi rubrik, které vám pomohou s využitím jedinečné devizy této životní fáze – s využitím volného času.

chalupářství

Únor v zahradě

Sněhový únor - sílí úhor. Když únor vodu spustí, březen ji ledem zahustí. V únoru-li vítr neburácí, jistě v dubnu krovy skácí. To je několik únorových pranostik. Zahrádka se však už začíná probouzet a přichází část se jí začít věnovat.

Více>>

pohyb 55+

Není nad pohyb

Jaro se blíží a s ním i mnohem větší možnosti pro sporto a pohybové aktivity. Pro inspiraci vám přinášíme několik tipů na rozhýbání. Třeba správná chůze je lék na všechno. Ideální je chodit každý den aspoň půl hodiny. A nenechte se odradit ani nepříznivým počasím.

Více>>

krása a móda

Jarní módní trendy

Dávám zimě ještě maximálně 14 dnů, a pak se šedivé a bílé tóny konečně začnou vytrácet. Co je nahradí? Květiny, barvy, radost! A přesně taková bude i letošní jarmí móda – plná květinových motivů a výraznějších barev. To se kromě oděvů promítné i do líčení, které bude proti minulým rokům výraznější.

Více>>

Reklama

Volný čas

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama