Velikost textu: AAA

Mozek nikdy nespí, dopřejte mu testy i vědomosti

Trénované svaly jsou vidět na první pohled. Trénovaný mozek je ovšem nejen vidět, znát, ale je nutné jej i obdivovat a závidět! Ověřte si, zda horoskop zná o vás pravdu a pak překvapte sebe i okolí – dokažte, že „stará kolena“ možná existují, ale „stará hlava“ nikoli. Přesvědčte se o tom, i prostřednictvím nabízených testů. Trénovaná paměť je neporazitelná a vy to víte. Budete vzorem a inspirací svým dětem i vnoučatům.

trénování paměti

Potrava pro mozek

Zdánlivě je to snadné. Nepomůže nám žádná zázračná pilulka, žádný zaručeně fungující elixír – alespoň ne dlouhodobě. Existují ale přirozené a prospěšné prostředky, které napomohou lidskému mozku k tomu, aby si dokázal pomoci sám, méně se unavil a lépe fungoval.

Více>>

Testy

Snadné, ale nemožné

Pokud to dokážete - jste génius! Protože takových je vás málo, nebo spíše nikdo… Úkol je to zdánlivě jednoduchý, ale ač ho budete zkoušet deset, dvacet i vícekrát, s největší pravděpodobností se vám to nepovede, pravá noha bude „stávkovat...“ Nebo že by přece jen?

Více>>

Vzdělávání

Senioři na univerzitách

Zájem o studium na Univerzitách třetího věku je stále ohromný. Což dokazuje, že studenti-senioři si možnosti dalšího vzdělávání dovedou vážit. Potvrzují to i slova koordinátorů tří univerzit, které jsme k danému tématu oslovili a položili jim tři stejné otázky.

Více>>

Reklama

Fit mozek

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama