Velikost textu: AAA

Jak si uchovat zdraví a obelstít věk

Zdraví je základ! A aby byl ten váš co nejpevnější, nejstabilnější - přinášíme vám články, názory a rady, které pomáhají bojovat s časem. Budou o nejčastějších problémech našeho věku – o těch, které na nás doléhají z každé strany, ale také o potížích, o nichž se mluví jen v koutku a tiše. Šest rubrik vám nabízí šest tématických okruhů v nichž se dočtete o novinkách i o lety prověřených zkušenostech.

tělo

Jaký je váš skutečný věk?

Je stárnutí vyhnutelné nebo osudné? Proč někteří z nás stárnou pomaleji než ostatní? Máme v sobě limit, jak dlouho budeme žít, nebo je to jen náhoda a osud? Jakou roli v délce života hraje náš životní styl a dieta? Můžeme změnit naši budoucnost?

Více>>

tělo

Mýty o mrtvici

Cévní mozková příhoda (CMP) postihuje každý rok asi 30 až 50 tisíc lidí. Je třetí nejčastější příčinou úmrtí v České republice. Velká část pacientů, kteří přežijí, zůstávají následkem tohoto onemocnění celoživotně postižení. Ne vše, co se o ní říká, je však pravda.

Více>>

alternativní medicína

Léčivá jóga

Věděli jste, že jóga může pomoci s vysokým krevním tlakem, vysokou hladinou cholesterolu a další řadou zdravotních problémů? Lékaři na celém světě stále více uznávají účinky jógy pro lidské zdraví. Už po týdnu pocítíte, že se cítíte lépe a nabiti energií.

Více>>

Reklama

Zdraví

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama